Muzeum Śląskie
Wersje językowe
Niedowidzący AA +A ++

Lista osób odpowiedzialnych za redakcję Biuletynu Informacji Publicznej

Kategoria: Redakcja


Lista osób odpowiedzialnych za redakcję Biuletynu Informacji Publicznej:

 

Aleksander Świerc / Inspektor Ochrony Danych
E-mail: a.swierc@muzeumslaskie.pl

Barbara Bajus / administrator
E-mail: b.bajus@muzeumslaskie.pl

Danuta Piękoś-Owczarek
E-mail: d.piekos@muzeumslaskie.pl

Anna Adamkiewicz
E-mail: a.adamkiewicz@muzeumslaskie.pl

Danuta Kamińska-Bania
E-mail: d.kaminska-bania@muzeumslaskie.pl

Romana Bakonyi
E-mail: r.bakonyi@muzeumslaskie.pl

Irena Wilczek
E-mail: i.wilczek@muzeumslaskie.pl

Mariusz Gocyła
E-mail: m.gocyla@muzeumslaskie.pl

Wojciech Walczak
E-mail: w.walczak@muzeumslaskie.pl

Łukasz Dziąbek
E-mail: l.dziabek@muzeumslaskie.pl



Data opublikowania: 03.08.2017 12:48:57
Data ostatniej modyfikacji: 09.01.2019 15:31:39
Autor: Paweł Świerczek
Licznik odwiedzin: 233

Rejestr zmian dokumentu

Tytuł dokumentu Data wykonania Autor
Lista osób odpowiedzialnych za redakcję Biuletynu Informacji Publicznej 09.01.2019 15:16:25 Barbara Bajus
Lista osób odpowiedzialnych za redakcję Biuletynu Informacji Publicznej 09.01.2019 15:17:12 Barbara Bajus
Lista osób odpowiedzialnych za redakcję Biuletynu Informacji Publicznej 09.01.2019 15:31:40 Barbara Bajus